دسته‌بندی نشده

ثروتمندترین فوتبالیست های تیم ملی چه کسانی هستند؟

ثروت فوتبالیست ها

بر اساس فهرست ثروت فوتبالیست های  ساندی تایمز، مشخص شد که کاپیتان انگلیس، هری کین، ۵۱ میلیون پوند ثروت خالص دارد. مهاجم تاتنهام، که بهترین گلزن تاریخ انگلیس است، هفته‌ای ۲۰۰۰۰۰ پوند از باشگاه خود به علاوه پول نقد از معاملات پرسود حمایتی دریافت می‌کند.

اما همانطور که لیست ثروتمندان ما نشان می‌دهد، هری ثروتمندترین بازیکن انگلیسی نیست…

مارکوس رشفورد: ۶۵ میلیون پوند

مارکوس رشفورد، ستاره منچستریونایتد، پس از مبارزاتش برای پایان دادن به گرسنگی کودکان و نژادپرستی، از فوتبال فراتر رفت. فعالیت‌های خیرخواهانه او را به یک چهره بسیار محبوب برای شرکت‌های بزرگ تبدیل کرده که به جمع‌آوری ثروت خالص ۶۵ میلیون پوندی او کمک کرده است.

مارکوس که در ۲۲ سالگی به جوانترین فوتبالیستی تبدیل شد که موفق به کسب MBE (نشان امپراتوری بریتانیا) شده است. و با مک‌دونالد، ای‌ای اسپورت و نایکی قرارداد امضا کرد. این پولها به دستمزد ۲۰۰۰۰۰ پوندی او در هفته با شیاطین سرخ اضافه می‌شود. دستمزد او در منچستریونایتد در مجموع ۱۰.۴ میلیون پوند در سال است. که او را به هفتمین ستاره پردرآمد باشگاه تبدیل کرده است.

ثروتمندترین فوتبالیست ها

رحیم استرلینگ: ۶۱ میلیون پوند

رحیم استرلینگ ستاره چلسی با ۶۱ میلیون پوند دارایی خالص در رتبه دوم فهرست ثروتمندان ما قرار دارد. او همچنین در فهرست ثروتمندترین افراد زیر ۳۵ سال رتبه ۲۳ را به خود اختصاص داد. رحیم از باشگاه چلسی ۳۲۵۰۰۰ پوند در هفته دستمزد می‌گیرد. و از قراردادهای اسپانسری از جمله قرارداد با نیوبالانس سود بیشتری می‌برد. این جوان ۲۸ ساله همچنین با نامزدش پیج میلیان، مالک یک شرکت املاک مستقر در استوکپورت است.

هری کین: ۵۱ میلیون پوند

کین ۲۹ ساله علاوه بر دستمزد سالانه ۱۰.۴ میلیون پوندی، از قراردادهای حمایتی، به ویژه نایکی، ثروت زیادی به دست می‌آورد. به دور از فوتبال، ستاره اسپرز مجموعه املاک ۱۳ میلیون پوندی دارد. او در حال حاضر یک خانه را با قیمت ۸۰۰۰۰۰ پوند در سال اجاره داده و همچنین در یک استارت‌آپ دونات کم کالری سرمایه‌گذاری کرده است.

اگر گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه هری ممکن است در پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال تاتنهام را ترک کند صحت داشته باشد، درآمد او می‌تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

فوتبالیست

جردن پیکفورد: ۳۶ میلیون پوند

جردن پیکفورد، دروازه‌بان اورتون، دارایی خالص ۳۶ میلیون پوندی دارد که بیشتر این سرمایه را از معامله پرسود با باشگاه لیگ برتری‌اش به دست آورده است. او در سپتامبر ۲۰۱۸ قراردادی شش ساله با تافی‌ها امضا کرد. که سالانه ۵ میلیون پوند برای او به ارمغان می‌آورد.

فوتبالیست ثروتمند

لوک شاو: ۳۲ میلیون پوند

لوک شاو ستاره منچستریونایتد ۳۲ میلیون پوند ثروت دارد و زمانی که در سال ۲۰۱۴ از ساوتهمپتون به این باشگاه منتقل شد طوفانی به پا کرد. او در سن ۱۸ سالگی گران‌ترین نوجوان فوتبال بود و شیاطین سرخ برای او مبلغ رکوردشکن ۳۰ میلیون پوندی پرداخت کردند.

لوک که اکنون ۲۷ ساله است، هفته‌ای ۱۵۰ هزار پوند در منچستریونایتد، ۷.۸ میلیون پوند در سال، بدون احتساب جوایز دریافت می‌کند. او در سال ۲۰۱۹ عمارت خود در چشایر را به قیمت ۲.۶ میلیون پوند فروخت و اکنون با نامزدش آنوسکا سانتوس و پسرشان رین در یک آپارتمان خیره‌کننده در لندن زندگی می‌کند.

کایل واکر: ۲۷ میلیون پوند

کایل واکر، فوتبالیست منچسترسیتی، که ظاهراً ۲۷ میلیون پوند ثروت دارد، در سال ۲۰۱۷ با ۵۰ میلیون پوند از تاتنهام به این باشگاه منتقل شد. او یکی از پردرآمدترین مدافعان کناری جهان با دستمزد ۱۶۰۰۰۰ پوند در هفته، مجموعا ۸.۳۲ میلیون پوند در سال است. این فوتبالیست از سال ۲۰۱۲ با نایکی شراکت دارد و کفش‌های فوتبال آن‌ها از جمله Nike T۹۰ Laser IV را تبلیغ می‌کند که وین رونی نیز آن را می‌پوشید. این فوتبالیست ۳۳ ساله که با آنی کیلنر محبوب دوران کودکی خود ازدواج کرده، یک عمارت ۳.۵ میلیون پوندی شش خوابه در چشایر دارد که دارای یک استخر سرپوشیده است.

جردن هندرسون: ۲۳ میلیون پوند

جردن هندرسون، ستاره ۳۳ ساله باشگاه لیورپول، ۲۳ میلیون پوند ثروت دارد که بیشترش از دستمزد فوتبال او به دست آمده است. او از زمان امضای قرارداد جدید با باشگاه در سال ۲۰۱۸، ۱۴۰۰۰۰ پوند در هفته یا ۷.۳ میلیون پوند در سال دستمزد دریافت کرده است.

همچنین اعتقاد بر این است که جردن حداقل یک میلیون پوند در سال از قراردادهای حمایت مالی از جمله توافقات با شرکت نوشیدنی‌های ورزشی «نیویا» و «مکسینوتریشن» به دست می‌آورد.

میسون مانت: ۲۰ میلیون پوند

ستاره چلسی در حال حاضر درگیر یک نبرد شدید در پنجره نقل و انتقالات است، پس از اینکه منچستریونایتد مطلع شد که باید ۷۰ میلیون پوند به علاوه افزودنی‌ها برای جذب او بپردازد. میسون تقریباً ۵.۲ میلیون پوند در سال درآمد دارد. این فوتبالیست ۲۴ ساله که گفته می‌شود ۲۰ میلیون پوند ثروت دارد، درآمد خود را با قراردادهای حمایت مالی از جمله با نایکی و تبلیغ شرکت‌ها از طریق رسانه‌های اجتماعی خود افزایش می‌دهد. او ۵.۷ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد.

ثروت فوتبالیست های انگلستان

در صورتی که ورزشکار هستید و کیفیت لوازم ورزشی برایتان اهمیت دارد. از وبسایت تاو اسپرت دیدن کنید، دست خالی برنمی گردید.

منبع؛ خبر ورزشی

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه