فروشنده فروشنده: tavsport
آماده ارسال ناموجود
295,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

این محصول مناسب برای تقویت عضلات ناحیه راسته شکمی،فیله شکمی، پهلو ها ، باسن و ... .یک دستگاه کامل همچون یک مربی خانگی در اختیار شما. این وسیله دارای چرخی پهن و شیار دارکه برای حرکت در مسیر و متعادل طراحی شده است.استفاده از این غلتک سریع ترین راه برای به دست آوردن شکمی تکه تکه و بدنی ایده آل می باشد.

چه آرزوی داشتن یک شکم شش تکه داشته‌باشید یا اینکه فقط بخواهید تمرین‌های شکم را برای داشتن عضلات میان تنه قوی‌تر، به بهترین شکل انجام‌دهید، یک رولر شکم راهی ساده و موثر برای بهبود قدرت و استقامت است. چرخ‌های شکمی جوری طراحی‌شده‌اند که عضلات میان تنه مختلفی را به کار بگیرند و همچنین چند گروه عضلانی بخش بالایی بدن. پس مشخص است که چرا این وسیله پس از سال‌ها همچنان مورد علاقه‌ی بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای ‌است.

اضافه‌کردن یک رولر شکم به ورزش‌هایتان می‌تواند به ارتقای شما کمک کند. اما چگونه بدانیم کدام مدل را باید بخریم؟ 

چرخی مقاوم که به سطح مهارت شما می‌خورد، پیدا کنید

اولین ویژگی که باید به آن توجه کرد، چرخ است. تعداد کمی گزینه موجود است اما به طور کلی، هرچه چرخ پهن‌تر باشد یا تعداد چرخ‌ها بیشتر باشد، رولر مستحکم‌تر است. اگر در ابتدای راه تمرین‌های ورزشی خود هستید، رولری مقاوم‌تر گزینه‌ی بهتری است زیرا احتمال ازدست‌دادن تعادل کم‌تر و احتمال تکمیل تمرین بدون نا‌امیدی بیشتر است.

البته که همه تازه‌کار نیستند، پس اگر تجربه‌ی استفاده از رولر شکم را دارید، یک تک چرخه‌ی باریک برای شما چالش برانگیزتر خواهد بود. این رولر‌ها تطبیق‌پذیری بیشتری دارند چرا که می‌توانید آن‌ها را در زاویه‌ای خاص برای هدف‌قراردادن بخش‌های مختلف شکم حرکت دهید. با این حال، مهم شناخت الویت‌های شما و هم‌چنین توانایی‌هایتان است چرا که همه‌ی رولر‌ها به کار روی عضلات مرکزی شما کمک‌می‌کنند.

دنبال دسته‌های راحت بگردید تا از مچ دستتان محافظت کنید

یکی از مشکلات استفاده از رولر شکم این است که ممکن است مفاصل مچ شما فشار زیادی را

متحمل‌شوند. علت آن است که حین تمرین، نقطه‌ی اتکای وزن بدن شما هستند. برای مقابله با این مشکل، ارزشش را دارد که رولری دارای گیره‌ی پنجه‌ی اضافی روی دسته‌هایش، پیدا کنید.

جنس آن‌ها که معمولاً از فوم است، باید به طور نسبی قطور باشند. همه‌ی رولر‌ها این مورد را ندارند اما برای اکثر افراد، آن‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم که کمی لایه‌های بیشتر دارند. گیره‌های پنجه، حس راحت‌تری به کف دست می‌بخشند و ضربه‌گیر مچ شما حین تمرین هستند و خوش‌بختانه شما را بیشتر نگه می‌دارند تا با کمی شکم درد بیشتر بفهمید تمرین‌ها درحال اثر هستند.

موارد دارای ظرفیتِ بالاترین وزن‌ها برای ایمنی شما است

بعضی رولر‌های شکم قابلیت تحمل بالاترین وزن‌ها را دارند، پس باید به این نکته دقت کنید اگر ساختار بدنی بزرگ‌تری دارید. محدوده‌ی آن‌ها بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم است. پس بهتر است برای ایمنی بیشتر، مناسب‌ترین مورد را که وزن کنونی شما را تحمل‌می‌کند انتخاب کنید.

این مورد به ویژه اهمیت دارد چرا که اگر رولر شکمی شما هنگام استفاده بشکند، ممکن است منجر به جراحات بدی شود، مثلا از دست‌دادن یک دندان، شکستن دماغ و فک. در واقع جراحات به علت موقعیتی که در آن هستید، بیشتر متوجه صورت هستند.

دنبال تشک زانوی همراه، جهت راحتی بیشتر بگردید

در نهایت، بعضی رولر‌های شکم دارای زیرانداز یوگای کوچکی همراهشان هستند که برای قراردادن زانوهایتان روی آن مهم است. به این علت که زانو‌زدن روی لمینت سخت یا کف باشگاه‌ها حتی برای یک دقیقه، می‌تواند ایجاد ناراحتی کند، بسیاری مردم از این مورد اضافه استقبال می‌کنند.

خوشبختانه بسیاری شرکت‌ها بسته‌هایی درست‌کردند که شامل هردو تکه‌ی تجهیزات می‌شود. شاید کمی گران‌تر باشند، پس اگر از قبل زیراندازی دارید که بتوانید استفاده‌کنید، ممکن‌است بتوانید فقط با خرید رولر شکم، کمی در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. اما اگر از قبل یکی از آن‌ها را ندارید، تضمین‌می‌کنیم که این مورد اضافی را تقدیر‌خواهید‌کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...